شرکت اطلاع رسانی مهندسی پزشکی پرشیا شبکه
http://www.persiabme.com/_Upload/Templates/PersianHome/Images/logo.png
http://www.persiabme.com/PersiaBME.aspx
تجهیزات پزشکی و مهندسی پزشکی ایران راهنمای خرید تجهیزات پزشکی ایران کدینگ تجهیزات پزشکی ایران شرکتهای تجهیزات پزشکی ایران ادارات تجهیزات پزشکی ایران واژه نامه تجهیزات پزشکی ایران استانداردهای تجهیزات پزشکی ایران مدیریت کیفیت تجهیزات پزشکی ایران تالارهای گفتگوی مهندسی پزشکی ایران
درباره سایت تجهیزات پزشکی ایران | اخبار و تازه ها | تماس با پرشیا شبکه | موارد قانونی | عضویت در سایت | نقشه سایت
 جمعه 6 مرداد 1396  -  17:2 شرکت های تجهیزات پزشکی   انجمن شرکتهای تامین کننده تجهیزات آزمایشگاهی و فرآورده های تشخیص طبی
Search
در بخشهای:
تمامی سایت
اخبار
شرکتها
تجهیزات
تماس با پرشیا شبکه
درباره سایت تجهیزات پزشکی ایران
عضویت در سایت
موارد قانونی
سيستم مديريت تجهيزات پزشكي pMq
موسسه خيريه بهنام دهش ‏پور
9015 عنوان کدینگ
7579 عدد محصول
1841 شرکت تجهیزات پزشکی


 انجمن شرکتهای تامین کننده تجهیزات آزمایشگاهی و فرآورده های تشخیص طبی

Association of Labratory Equipmenet Supplier

مدیر عامل
بهروز حاجیان تهرانی Behrooz.H.Tehrani
آدرس
تهران، شهرک غرب، فاز5، سیمای ایران، خیابان 13، پلاک 1855
تماس با شرکت  انجمن شرکتهای تامین کننده تجهیزات آزمایشگاهی و فرآورده های تشخیص طبی

لطفا توجه داشته باشید که متن پیام ارسالی شما در بخش تماس با شرکتها توسط همکاران ما در موسسه اطلاع رسانی مهندسی پزشکی پرشیا شبکه دریافت می شود و در صورت تطابق با سیاست های ما در روز کاری بعدی برای شرکت مورد نظر فکس و یا به نشانی پست الکترونیکی ایشان ایمیل می شود. هیچگونه مسولیتی در  خصوص متن پیامهای ارسالی و یا پاسخگویی شرکتها متوجه موسسه اطلاع رسانی مهندسی پزشکی پرشیا شبکه نخواهد بود.

برای اطلاعات بیشتر لطفا به صفحه موارد قانونی مراجعه فرمایید.

* نام و نام خانوادگی:

* عنوان پیام:

متن پیام:

* پست الکترونیکی:

نام سازمان:

شهر:

تلفن:

نمابر:

نشانی:


* لطفا کاراکترهای به تصویر کشیده شده را در فیلد زیر تایپ نمایید:


وب سایت

گروه های تخصصی

خدمات
 - انجمن
معرفی شرکت

انجمن شرکتهای تامین کننده تجهیزات آزمایشگاهی و فرآورده های تشخیص طبی یک انجمن صنفی است که در دیماه سال 1380 تاسیس یافته و در وزارت کار و امور اجتماعی تحت شماره 233 به ثبت رسیده است، این انجمن محل تجمع کلیه شرکتهایی است که در زمینه واردات، تولید و توزیع تجهیزات آزمایشگاهی و فرآورده های تشخیصی فعالیت دارند، هدف اصلی از تشکیل انجمن ارتقاء سطح کیفی فعالیتهای تجاری – تولیدی اعضاء و حمایت از منافع صنفی آنان بوده و هست. مایه خوشحالی است که طی مدت نسبتاً کوتاهی که از تشکیل انجمن می گذرد، قوی ترین و خوشنام ترین شرکتهای این صنف به عضویت انجمن در آمده اند.


لطفاً توجه فرمائید: اطلاعات موجود در اين پايگاه به منظور مراجعه همگان تهيه گرديده است. گرچه تلاش فراوان شده تا اطلاعات مزبور به هنگام و درست باشند، اما شرکت اطلاع رسانی مهندسی پزشکی پرشیا شبکه، درستي يا کامل بودن محتواي آن يا هرگونه خسارت احتمالي که در نتيجه‌ي استفاده از اطلاعات يادشده وارد شود را تضمين نمي‌کند و مسووليتي نيز در قبال آن به عهده نمي‌گيرد. اطلاعات مربوط به مشخصات شرکتها و کالاهاي وارداتي و توليدي ايشان و نمايندگي هاي شرکتهاي خارجي بر اساس اعلام شرکتهاي داخلي گردآوري شده است و شرکت اطلاع رسانی مهندسی پزشکی پرشیا شبکه مسووليتي در قبال صحت قانوني اين موارد عهده دار نمي باشد.

بازار الکترونیکی کالا و تجهیزات پزشکی

سیستم جامع مدیریت تجهیزات پزشکی pMq

موسسه اطلاع رسانی مهندسی پزشکی پرشیا شبکه