شرکت اطلاع رسانی مهندسی پزشکی پرشیا شبکه
http://www.persiabme.com/_Upload/Templates/PersianHome/Images/logo.png
http://www.persiabme.com/PersiaBME.aspx
تجهیزات پزشکی و مهندسی پزشکی ایران راهنمای خرید تجهیزات پزشکی ایران کدینگ تجهیزات پزشکی ایران شرکتهای تجهیزات پزشکی ایران ادارات تجهیزات پزشکی ایران واژه نامه تجهیزات پزشکی ایران استانداردهای تجهیزات پزشکی ایران مدیریت کیفیت تجهیزات پزشکی ایران تالارهای گفتگوی مهندسی پزشکی ایران
درباره سایت تجهیزات پزشکی ایران | اخبار و تازه ها | تماس با پرشیا شبکه | موارد قانونی | عضویت در سایت | نقشه سایت
 جمعه 6 مرداد 1396  -  17:0 شرکت های تجهیزات پزشکی   بهکاران عرصه
Search
در بخشهای:
تمامی سایت
اخبار
شرکتها
تجهیزات
تماس با پرشیا شبکه
درباره سایت تجهیزات پزشکی ایران
عضویت در سایت
موارد قانونی
سيستم مديريت تجهيزات پزشكي pMq
موسسه خيريه بهنام دهش ‏پور
9015 عنوان کدینگ
7579 عدد محصول
1841 شرکت تجهیزات پزشکی


 بهکاران عرصه

Behkaran Arseh

مدیر عامل
مهرداد وفادار Mehrdad Vafadar
آدرس
تهران، خیابان کریم خان، پلاک 115 قدیم، 63 جدید، طبقه 2، واحد 1
تماس با شرکت  بهکاران عرصه

لطفا توجه داشته باشید که متن پیام ارسالی شما در بخش تماس با شرکتها توسط همکاران ما در موسسه اطلاع رسانی مهندسی پزشکی پرشیا شبکه دریافت می شود و در صورت تطابق با سیاست های ما در روز کاری بعدی برای شرکت مورد نظر فکس و یا به نشانی پست الکترونیکی ایشان ایمیل می شود. هیچگونه مسولیتی در  خصوص متن پیامهای ارسالی و یا پاسخگویی شرکتها متوجه موسسه اطلاع رسانی مهندسی پزشکی پرشیا شبکه نخواهد بود.

برای اطلاعات بیشتر لطفا به صفحه موارد قانونی مراجعه فرمایید.

* نام و نام خانوادگی:

* عنوان پیام:

متن پیام:

* پست الکترونیکی:

نام سازمان:

شهر:

تلفن:

نمابر:

نشانی:


* لطفا کاراکترهای به تصویر کشیده شده را در فیلد زیر تایپ نمایید:


وب سایت
نوع فعالیت
واردکننده
نمایندگی ها
UNITRON HEARING(کانادا), VIVOSONIC(کانادا)

اطلاعات محصولات

وارداتی
 • سمعک واردات از شرکت UNITRON HEARING کشور Canada
 • معرفی شرکت

  شرکت بهکاران عرصه نماینده انحصاری کمپانی یونیترون و کمپانی vivosonic کانادا از سال 1377 فعالیت خود را آغاز نموده است.
  این شرکت با توجه به پیشرفت روز افزون فن آوری در زمینه سمعک و تجهیزات ارزیابی شنوایی تلاش خود را بر استفاده مو ثر از این پیشرفتها و ارائه خدمات بهینه به توانخواهان متمرکز نموده است.
  طیف گسترده سمعکهای یونیترون که هر سال به تنوع آن افزوده می شود، امکانات متنوعی را در اختیار شرکت بهکاران عرصه قرار داده است تا بتواند شنوایی شناسان و در نهایت بیماران مبتلا به اختلال شنوایی را از جدید ترین دست آوردهای فن آوری نوین بهره مند سازد. بهکاران عرصه امروزه در زمره فعالترین نمایندگان یونیترون در سطح جهان به شمار می رود.
  کمپانی یونیترون از سال 1965 آغاز به فعالیت نموده و امروزه محصولات خود را در بیش از 70 کشور دنیا توزیع می نماید.
  بهکاران عرصه به تازگی دستگاه Integrity را که محصول کمپانی vivosonic کانادا است به عنوان اولین و تنها سیستم الکتروفیزیولوژیک شنوایی بدون سیم به جامعه شنوایی شناسان ایران معرفی نموده است. این سیستم بسیاری از مشکلات رایج در تجویز و ارزیابی سمعک را حل کرده و با بهره گیری از امکانات متعدد خویش امکان ثبت نتایج آزمونهای گوناگون الکتروفیزیولوژی شنوایی را با حذف مزاحمت منابع نویز خارجی و داخلی فراهم نموده است.
  هدف اساسی بهکاران عرصه ارائه پیشرفته ترین محصولات با پشتیبانی آموزشی و تدارکاتی در خور آنها و با قیمتهای مناسب به همکاران شنوایی شناس می باشد.


  لطفاً توجه فرمائید: اطلاعات موجود در اين پايگاه به منظور مراجعه همگان تهيه گرديده است. گرچه تلاش فراوان شده تا اطلاعات مزبور به هنگام و درست باشند، اما شرکت اطلاع رسانی مهندسی پزشکی پرشیا شبکه، درستي يا کامل بودن محتواي آن يا هرگونه خسارت احتمالي که در نتيجه‌ي استفاده از اطلاعات يادشده وارد شود را تضمين نمي‌کند و مسووليتي نيز در قبال آن به عهده نمي‌گيرد. اطلاعات مربوط به مشخصات شرکتها و کالاهاي وارداتي و توليدي ايشان و نمايندگي هاي شرکتهاي خارجي بر اساس اعلام شرکتهاي داخلي گردآوري شده است و شرکت اطلاع رسانی مهندسی پزشکی پرشیا شبکه مسووليتي در قبال صحت قانوني اين موارد عهده دار نمي باشد.

  بازار الکترونیکی کالا و تجهیزات پزشکی

  سیستم جامع مدیریت تجهیزات پزشکی pMq

  موسسه اطلاع رسانی مهندسی پزشکی پرشیا شبکه